نمونه سوالات رشته های مقطع کارشناسی پیام نور
جدول دروس رشته ها

تبلیغات در آلوخ

قبل از هر چیز لازم می بینیم توضیحاتی پیرامون سایت آلوخ خدمت شما ارائه دهیم تا یک کلیتی از عملکرد و بازدید کننده های سایت داشته باشید.

سایت آلوخ سال ۹۲ با هدف گردآوری بانک نمونه سوالات پیام نور برای دانشجویان این دانشگاه راه اندازی شد و از همان ابتدا مورد توجه کاربران قرار گرفت. به مرور امکانات دیگری از قبیل نمونه سوالات کنکوری سراسری کارشناسی و ارشد و همچنین جزوات، کتب، حل تمرین ها و فایل های آموزشی مربوط به هر رشته به سایت اضافه شد. این روند ادامه خواهد داشت و امکانات بسیار بیشتری به مرور به سایت اضافه خواهد شد. وجه تمایز آلوخ با سایر سایت های مشابه دسته بندی میکروطبقه بندی شده دروس می باشد به طوری که شما برای هر درس در آلوخ یک لینک ایندکس شده در گوگل خواهید یافت! به همین دلیل ورودی های سایت از موتور گوگل بسیار بالا می باشد.

رنک الکسای سایت آلوخ از ۵۰۰ تا ۵۰۰۰ نوسان دارد و این به خاطر تغییر بازدید سایت در بازه های زمانی مختلف می باشد. بازدید های سایت در ایام امتحانات تا ۲۰ برابر بالا رفته و حجم عظیمی از دانشجویان سرتاسر ایران وارد سایت می شوند.

مزیت فوق العاده سایت آلوخ که بسیار مناسب تبلیغات می باشد این است که کاربرانی کاملا مشخص و قابل پیشبینی دارد یعنی ۹۰ درصد بازدید کننده های سایت از قشر تحصیل کرده و دانشجو بوده و در رنج سنی ۱۹ تا ۳۰ سال می باشند لذا شما براحتی از بازار هدف خود اطلاع خواهید داشت.

  1. ۳۶ درصد از بازدید کنندگان سایت از طریق دستگاه های تلفن همراه وارد سایت می شوند.

تبلیغات آلوخ

تعرفه تبلیغات آلوخ به ازای هر ماه در دو بازه دسته بندی می شود.

  1. ماه های طلایی که شامل ماه های اردیبهشت، خرداد، شهریور، آذر و دی می باشد (به دلیل فصل امتحانات در این ماه ها بازدید ها تا ۲۰ برابر بیشتر هستند)
  2. ماه های نقره ای که شامل ماه های فروردین، تیر، مرداد، مهر، آبان، بهمن و اسفند می باشد

تبلیغات آلوخ

بنر منطقه B فقط به کاربران عضو سایت نمایش داده می شود.

مشخصات بنر
اندازه بنرهای منطقه A باید ۶۰ پیکسل در عرض و ۴۶۸ پیکسل در طول ( ۶۰ * ۴۶۸) و  اندازه بنرهای منطقه B باید ۱۵۰ پیکسل در عرض و ۲۵۰ پیکسل در طول ( ۱۵۰ * ۲۵۰) باشد حداکثر حجم قابل قبول برای بنرها صد کیلو بایت ( ۱۰۰KB) می‌باشد. بنرها میتواند در فرمت تصویر GIF یا  JPG و یا فایل فلش SWF باشند.
همچنین در صورت استفاده از بنر فلش لینک مرتبط با آن نیز می بایست در زمان طراحی بنر توسط طراح بنر در آن قرار گیرد.بنرهای فلش فقط میتوانند حاوی یک لینک باشند که پس از کلیک کاربر فعال شود و استفاده از هرگونه اسکریپت برای فعال سازی لینک یا فراخوانی آدرس وب یا ارسال اطلاعات بدون خواست کاربر غیر مجاز می باشد.

تبلیغات آلوخ

نحوه پرداخت

جستجو:

تماس با ما:

کانال تلگرام نمونه سوالات پیام نور

پشتبانی آنلاین : همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 9 الی 17 پاسخگوی سوالات و مشکلات شما هستیم. پشتیبانی آنلاین در پایین صفحه سمت راست فعال می باشد.


نمونه سوالات رايگان پيام نور